Jest pierwszy gameplay gry Cyberpunk 2077!

Po zwiastunie Cyberpunka 2077 na E3 wszyscy czekali tylko na gameplay z najnowszej produkcji warszawskiego studia. Dosłownie przed chwilę pokazali oni światu pierwszy zapis rozgrywki z ich nowego dzieła.

Przed południem na oficjalnym kanale CD Projekt RED na Twitchu rozpoczął się tajemniczy stream, którego zwieńczeniem był blisko 50. minutowy gameplay z gry Cyberpunk 2077:

Zobacz również: Znany długość gry Marvel’s Spider-Man!

Po zwiastunie z targów E3 było wiele głosów o zbyt kolorowym świecie przedstawionym, ale jak widać na gameplay’u albo coś się zmieniło od tamtej pory, albo głosy te były o wiele przesadzone. Jest brudno, mrocznie, brutalnie. Czyli to wszystko, co znajdziemy w każdej grze REDów.

Chociaż przedstawiono tylko jedno zadanie, to zobaczyliśmy w nim naprawdę wiele i widać (oraz słychać mając na uwadze narratora, którym jest Borys Pugacz-Muraszkiewicz), że ogromny nacisk będzie położony na wybory, których dokona gracz i ich konsekwencje.

Jeśli cała gra będzie tak dopracowana i będzie oferowała tyle ścieżek do rozwiązania zadań, to raczej nie mamy się o co martwić. Jednak na potwierdzenie tego przyjdzie nam poczekać, bo o potencjalnej dacie premiery nie wiemy jeszcze nic.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: CD Projekt RED

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?