Już dziś start bety Marvel’s Avengers!

Już dziś o 21:00 startuje beta do gry Marvel’s Avengers, dostępna dla wszystkich osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży na konsolach PlayStation 4. Beta potrwa do niedzieli, 9 sierpnia, do godziny 21:00 czasu polskiego.

Beta Marvel’s Avengers daje przedsmak tego, czego można się spodziewać w pełnej wersji gry. Zawiera m.in. misję fabularną, misje w trybie współpracy, postępy bohaterów oraz postępy w świecie, eksplorację Stref wojny i wiele innych elementów! Szczegółowe informacje na temat zawartości bety znaleźć można w poniższym materiale wideo, przygotowanym w polskiej wersji językowej, lub pod tym linkiem.

Zobacz również: Marvel’s Spider-Man – recenzja świetnej, superbohaterskiej gry!

Akcja gry zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Gra Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 r. jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, komputery PC, a także w usłudze Stadia. Pod koniec 2020 roku, gra otrzyma również wersje na konsole nowej generacji.

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?