Już niedługo World of Warships wypłynie na konsole!

Już za nieco ponad tydzień, bo 16 kwietnia, premierę będzie mieć specjalna adaptacja World of Warshpis, stworzona z myślą o konsolach. Nie jest to zwykła konwersja, a wręcz nowa wersja gry, która została specjalnie dopasowana do potrzeb Xboxa i Playstation.

World of Warhspis: Legends wcielimy się w role kapitana jednego z niszczycieli, krążowników, pancerników, lub też wielu innych rodzajów statków bojowych. Nasze zadanie jest proste i zapewne znane fanom twórczości Wargaming – zdominować pozostałych oponentów.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Premiera Draugen na PC już w maju!

Produkcja łączy w sobie elementy symulatora i gry zręcznościowej, stawiając przede wszystkim na wysokie tempo rozgrywki. Rzeczywistość została lekko nagięta, przez co statki poruszają się znacznie szybciej, niż miało to miejsce w historii, jednak skutkuje to średnim czasem potyczki nieprzekraczającym 9 minut. Do dyspozycji gracza zostaną oddane ikoniczne okręty bojowe znane z frontów drugiej wojny światowej, a także te z późniejszych okresów historycznych. Próżno tutaj szukać współczesnej marynarki, gdyż wszystkie okręty przedstawione w World of Warshpis: Legends pełniły swoją służbę w XX wieku.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?