Kiedy premiera The Last of Us 2? Krótkie oświadczenie Naughty Dog

Spekulacji na temat daty premiery The Last of Us 2 nie ma końca. Najbardziej oczekiwany obecnie ekskluzywny tytuł PS4 wciąż nie posiada konkretnej daty premiery. Zauważając zniecierpliwienie fanów, głos w sprawie postanowiło zabrać studio Naughty Dog.

Od czasu prezentacji obszernego fragmentu rozgrywki z The Last of Us 2 na ostatnich targach E3 nie otrzymaliśmy zbyt wielu oficjalnych informacji na jej temat. Sony na swoich materiałach promocyjnych często chwali się kontynuacją losów Joela i Ellie pokazując ją obok tytułów, które ukażą się jeszcze w tym roku. Budzi to nadzieje jakoby gra miała rzeczywiście zadebiutować jeszcze w 2019 roku. W końcu głos w sprawie zabrał Arne Meyer – menadżer do spraw społeczności studia Naughty Dog:

Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale nowe rzeczy będą publikowane, gdy to i my będziemy gotowi. Doceniamy Was i Waszą cierpliwość.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – oficjalna prezentacja kolejnej postaci. Poznajcie Kollectora!

Jak się okazuje nasze wątpliwości wciąż nie zostały rozwiane. Docenić jednak trzeba fakt, że studio chce oddać nam w pełni dopieszczoną produkcję. Tak więc jak zwykle pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych komunikatów ze strony studia.

Źródło: gamespot.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?