Kingdom Come: Deliverance – darmowy weekend z grą na Steamie

Kingdom Come: Deliverance od dzisiaj testować można za darmo na platformie Steam. Na grę obowiązuje również zniżka.

Dla wszystkich graczy, którzy do tej pory nie mieli styczności z grą Kingdom Come: Deliverance nadarza się idealna okazja do sprawdzenia produkcji. Od dzisiaj do 9 września (do godz. 8:00) tytuł można ogrywać bezpłatnie na platformie Steam. Po tym czasie przestanie on być dostępny w bibliotece.

Grę można jednak nabyć z aż 50% rabatem, dzięki któremu jej cena spadła do 53,99 zł. Przy ewentualnym zakupie zachowamy cały progres poczyniony podczas darmowego okresu.

Zobacz również: Darksiders: Genesis – nowy zwiastun prezentuje Wojnę

Kingdom Come: Deliverance to pierwszoosobowa gra RPG z otwartym światem, która stworzona została przez studio deweloperskie Warhorse. Jej akcja toczy się w średniowiecznych Czechach i pokazuje losy syna kowala Henryka. Życie młodzieńca diametralnie się zmienia, kiedy jego wioska zostaje zrównana z ziemią przez wrogą armię. Cudem ocalały chłopak poprzysięga zemstę, przez co wplątuje się w intrygę sięgającą najważniejszych głów w kraju.

Produkcja wyróżnia się na tle innych gier wysokim poziomem trudności oraz próbą odwzorowania średniowiecznych realiów. Nie łatwo jest w niej nauczyć się walki mieczem czy strzelania z łuku, a początkowo niedostępna jest dla bohatera nawet umiejętność czytania.

Tytuł jest dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One od 2018 roku.

Źródło: dsogaming.com / Ilustracja wprowadzenia: mat.prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?