Kingdom Hearts III – widowiskowa reklama z nowymi fragmentami rozgrywki!

W Kingdom Hearts III zagramy już niedługo, a twórcy coraz bardziej podsycają naszą ciekawość. Tym razem w japońskiej telewizji wyemitowano widowiskową reklamę, w której możemy zobaczyć nowe fragmenty z rozgrywki.

Gracze, którzy czekają na Kngdom Hearts III od blisko 13 lat, już za trochę ponad tydzień będą mogli zagrać w oczekiwany tytuł. Square Enix jednak nadal przypomina o swoim tytule, prezentując nowe materiały z gry.

Tym razem w japońskiej telewizji wyemitowano dwuminutową reklamę. Wideo prezentuje się bardzo efektownie i ukazuje całkiem nowe fragmenty rozgrywki z gry. Reklamę tę zaprezentowano w przerwie meczu piłki nożnej pomiędzy Japonią a Uzbekistanem. Zobaczcie materiał poniżej:

Zobacz również: Kingdom Hearts III – unikalne kayblade’y w pre-orderach! Zobaczcie materiały wideo!

W Kingdom Hearts III zagramy już 29 stycznia 2019 roku na PS4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube/Square Enix | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?