the old guard background Advertisement

Kingdom Hearts III z nowym zwiastunem! Zobaczcie Ostateczną Bitwę!

Premiera długo oczekiwanej gry Kingdom Heart III zbliża się wielkimi krokami. Niestety, twórcy już teraz musieli gasić mały pożar, gdyż gra wyciekła do sieci, a fani zaczęli obawiać się spoilerów. Square-Enix aby uspokoić graczy dzień wcześniej, niż pierwotnie planowano, wypuścił napakowany zawartością zwiastun pt. Ostateczna Bitwa.

Za sprawę nielegalnego wycieku Kingdom Heart III do sieci przeprosił sam dyrektor studia, Tetsuya Nomura, prosząc jednocześnie o nieudostępnianie nagrać rozgrywki, które szybko zaczęły pojawiać się w sieci. Dodał także, że sprawa już została wyjaśniona. Aby uspokoić fanów Nomura uchylił rąbka tajemnicy, iż w grze nie zaimplementowano jeszcze epilogu oraz sekretnego filmu, więc nie muszą się obawiać spoilerów z finały gry. Elementy te trafią do gry prawdopodobnie dopiero  przy okazji patcha premierowego.

Na osłodę tej niemiłej sytuacji twórcy udostępnili nowy zwiastun pt. Ostateczna Bitwa, który miał ukazać się dopiero jutro. Na wideo możemy zobaczyć nowe światy i postacie, które pojawią się w Kingdom Heart III oraz dość sporo gameplayu. Słyszymy też nowy utwór Don’t Think Twice Hikaru Utady obok prezentowanego już wcześniej Face My Fear od tej samej artystki. Zobaczcie zwiastun poniżej, bo zdecydowanie jest na czym oko zawiesić.

Zobacz również: Zimowa Wyprzedaż na GOG.com! Bioshock Remastered bez DRM 75% taniej!

Premiera Kingdom Heart III już 29 stycznia 2019 roku na PS4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube.com/Kingdom Hearts |Ilustracja wprowadzenia: Square-Enix

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?