Kolejny trailer Death Stranding już na Gamescom 2019 – Hideo Kojima na scenie

Gamescom 2019 zbliża się wielkimi krokami, a gra której twarzy udzielił sam Norman Reedus znany między innymi z The Walking Dead ma otrzymać kolejne video prezentacyjne.

Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o Death Stranding, to jest to przygodowa gra akcji TPP na PS4, której fabuła osadzona jest w niedalekiej przyszłości. W świecie nawiedzanym przez nadprzyrodzone zjawiska. Jednym z tych zjawisk, jest deszcz, z którym kontakt fizyczny wywołuje przemieszczenie się w czasie. W związku z tym, wszystkie organizmy żywe ulegają starzeniu. Kolejne zagrożenie w prezentowanym uniwersum, to istoty nazywane Beached Things i są one niezauważalne dla ludzkiego oka, dlatego ocalali korzystają ze specjalistycznego sprzętu do ich wykrywania.  Jednak główną misją naszego bohatera, jest uchronienie gatunku ludzkiego od wyginięcia.

Zobacz również: Death Stranding – oto Nicolas Winding Refn jako Heartman!

Kiedy zaczyna się Gamescom?

Główny event zaczyna się 21.08.2019r. Na szczęście, 19 sierpnia, o 20:00, rozpocznie się audycja z nocy otwarcia w Kolonii w Niemczech,  prowadzącym będzie Geoff Keighley, a na scenie pojawić ma się sam twórca gry Hideo Kojima. Wtedy właśnie, naszym oczom ma ukazać się nagranie z Death Stranding. Poza tym, w trakcie transmisji, zaprezentowane zostaną jeszcze inne gry. Nie tylko Kojima Productions bierze udział w tym konwencie. Ponad 15 dużych firm będzie miało szansę zaprezentować swoje produkty widowni Gamescomu.

Death Stranding ma mieć swoją premierę 8 listopada 2019 roku, a wersja pre-order na chwilę obecną wynosi około 250zł.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia:materiały prasowe

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?