Advertisement

Kool2Play zapowiada trzy gry oraz debiut na New Connect

Firma Kool2Play ujawniła plany na najbliższe lata. Przedstawiciele spółki poinformowali, że w planach produkcyjnych znajdują się trzy gry: shooter Uragun, przygodowa gra akcji City of Minds i strategia o nazwie kodowej Odbudowa.

Pierwszą z tych produkcji, która zostanie przedstawiona graczom, będzie Uragun. Jej głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, współtwórca takich gier, jak Bulletstorm czy Hard Reset. Tak o grze wypowiedział się Michał Marzęcki, head of studio:

Uragun to hardcore top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo, walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć, a do tego fantastycznie zaprojektowane poziomy oparte o prawdziwe mapy i budynki światowych metropolii, między innymi Nowego Jorku, Londynu, Barcelony, Moskwy, Berlina i Warszawy. Uragun da przede wszystkim wielka radość niszczenia hord bezwzględnych maszyn i wspaniałe uczucie panowania nad potężnym, niosącym spustoszenie mechem.

Uragun

Fot. Kool2Play

Zobacz również: Gears 5 – Dave Bautista jako grywalna postać!

Uragun pojawi się w pełnej wersji na platformie Steam, a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation w 2020 roku.

Spółka Kool2Play pracuje również nad przygodową grą akcji – City of Minds, osadzonej w dystopijnej przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści produkowanej przez influencerów. Z kolei projekt o kodowej nazwie Odbudowa to nowatorski city builder z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami. Więcej informacji na temat pierwszej z gier zostanie ujawnione już w październiku, kiedy zaprezentowany zostanie zwiastun Uraguna. Dowiedzieliśmy się także, że Kool2Play S.A. na New Connect zadebiutuje na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku.

Źródło: informacja prasowa / Fot. Kool2Play

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?