Kosmiczne Halloween w Star Conflict przynosi statek widmo, wybuchające dynie i inwazję obcych

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają specjalną halloweenową aktualizację do kosmicznej gry MMO – Star Conflict. Gracze będą odpierać zmasowane naloty kosmitów, niszczyć bazy wroga bombami z dyni i co najważniejsze, po raz pierwszy przejmą kontrolę nad legendarnym statkiem widmo.

Każdego roku, pod koniec ziemskiego października, fala ogromnej energii przecina Wszechświat. Wraz z tą niezwykłą anomalią na horyzoncie zawsze pojawia się niszczyciel Black Ghost – legendarny statek widmo, któremu nikt przy zdrowych zmysłach nie odważył się jeszcze rzucić wyzwania. Ta tajemnicza jednostka ma zdolność do tymczasowego stania się niewidzialną dla pocisków i wiązek lasera. Zyskuje wtedy także na prędkości i zwrotności. Od teraz ten unikalny statek będzie co roku dostępny dla posiadaczy specjalnego dodatku Black Ghost podczas trwania halloweenowego wydarzenia.

Energia przyciąga również istoty z innych galaktyk. Podczas wszystkich bitew PvP i lotów w otwartej przestrzeni może więc dojść do spontanicznego otwarcia portalu i ataku obcych. W takim przypadku wszystkie lokalne spory muszą zostać zawieszone i każdy ludzki statek powinien spieszyć z pomocą, aby wspólnie odeprzeć ofensywę kosmitów.

Obchody Halloween potrwają do 14 listopada. Przez cały ten czas gracze będą mogli zaobserwować w uniwersum Star Conflict wiele okolicznościowych dodatków: postacie niezależne przyodzieją dziwne kostiumy, rozbrzmiewać będą tajemnicze sygnały dźwiękowe, a w przestrzeni kosmicznej latać mogą wybuchowe dynie i inne klasyczne elementy znane z ziemskiego święta Halloween.

Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji na stronie: https://star-conflict.com/

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?