Kultowa Dolina Alterak trafia do Nexusa!

Echa wojennej pieśni rogów ponownie rozbrzmiewają na ośnieżonych zboczach Alterak. Tym razem jednak coś się zmieniło. Potężni bohaterowie stają ramię w ramię z żołnierzami Przymierza i wojownikami Hordy, a generałowie Vandar i Drek’Tar napełnieni zostali niezwykłą energią Nexusa.

Uniwersum Warcraft wkracza z przytupem do Nexusa wraz z polem bitwy Przełęcz Alterak, które jest już dostępne Heroes of the Storm! Nowe pole bitwy z trzema alejami jest inspirowane kultową lokacją – Doliną Alterak z gry World of Warcraft.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Pierwsze informacje o World of Warcraft Classic!

Do grona bohaterów dołącza nowa postać z Warcraft – Yrel, pierwsza Draenei w Nexusie. Możecie również dowieść swej odwagi podczas epickiego wydarzenia w grze Echa Alterak, które wymaga od Was lojalności wobec Hordy lub Przymierza. Gdy wybierzecie już stronę, zyskacie szansę na zdobycie bohaterów, portretów, sztandarów i wierzchowców w serii zadań.

Fot. mat. prasowe

Dolina Alterak to jedna z najbardziej kultowych lokalizacji w grze World of WarcraftWprowadzenie jej do Heroes of the Storm zapewne zainteresuje wszystkich fanów uniwersum i klasycznego, starego WoWaTrzeba przyznać, że mapa prezentuje się bardzo klimatycznie, a duch całej bitwy o mroźne wzgórza Easter Kingdoms został w pełni przeniesiony do Nexusa. Najwyższy czas stoczyć jedną z najsłynniejszych bitew Warcrafta w zupełnie nowej odsłonie!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?