Advertisement

Layers of Fear 2 na pierwszym zwiastunie!

Polskie studio Bloober Team powraca z kolejną odsłoną przerażającego Layers of Fear. Oprócz klimatycznego zwiastuna otrzymaliśmy też kilka informacji dotyczących produkcji.

W Layers of Fear 2 nie poznamy dalszych losów obłąkanego malarza z pierwszej części. Gra porzuca malarstwo na rzecz kinematografii. Akcja rozgrywać będzie się na łodzi, na której trwa casting do tajemniczego filmu. Wcielimy się w niej w aktora, który pragnie stać się gwiazdą srebrnego ekranu.

Zobacz również: Piękny zwiastun 9. sezonu League of Legends

Na temat kontynuacji Layers of Fear głos zabrał Bartosz Kapron – główny projektant i producent gry:

Pracując nad kontynuacją Layers of Fear, staraliśmy się zachować to, co uwielbialiśmy w pierwszej grze. Ciemne, klaustrofobiczne wnętrza, zmieniające się otoczenie, a także bogata wielowarstwowa historia, która – miejmy nadzieję – skłoni graczy do refleksji nad podstawowymi elementami eksplorowanymi w produkcji.

Poza zwiastunem, studio Bloober Team udostępniło także pierwszy dziennik dewelopera, w którym zdradza szczegóły tworzenia Layers of Fear 2.

Layers of Fear 2 nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, jednak możemy przypuszczać, że gra pojawi się jeszcze w 2019 roku.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?