Lego DC Villains – wkrótce zapowiedź

W tym roku fani gier LEGO nie mają powodów do narzekań, gdyż czeka ich premiera aż dwóch tytułów w klockowej stylistyce. Pierwszy z nich jest już dawno zapowiedziany LEGO Iniemamocni, którego premiera ma odbyć się wraz z debiutem filmu animowanego na ekranach kin. Drugi z nich do niedawna pozostawał w strefie plotek bez potwierdzenia. Teraz już jednak wiadomo, że drugi tytuł będzie opowiadać o złoczyńcach ze świata DC, a na jego pełną zapowiedź trzeba jeszcze poczekać pięć dni.

Zobacz również: Detroit: Become Human – Nowy zwiastun z okazji premiery!

Od pewnego czasu na stronie internetowej Chaos is coming widnieje licznik, który odmierza czas do oficjalnej prezentacji kolejnej gry LEGO osadzonej w świecie DC. Kolorystyka strony przywodzi na myśl tą znaną z filmu Suicide Squad, który to opowiadał historię antybohaterów z uniwersum Supermana oraz Batmana.

Jak wspominają wcześniejsze plotki, tym razem dla odmiany wcielimy się w złoczyńców, którzy stawią czoła różnym przeciwnościom losu. Tytuł ma mieć premierę tej jesieni i ukaże się na wszystkie ważniejsze platformy.

Źródło oraz ilustracja wprowadzenia: http://chaos-is-coming.wbgames.com

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?