LEGO Iniemamocni z premierowym zwiastunem!

Na przestrzeni lat gry z serii LEGO zyskały dość sporą rzeszę fanów. Produkcje te są bardzo specyficznym tworem na rynku. Mimo wszystko z każdą produkcją udaje się utrzymać w miarę porównywalny, wysoki poziom, nie wliczając w to kliku wyjątków. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku klockowej adaptacji kultowej animacji Iniemamocni będzie podobnie!

Do sieci trafił zwiastun prosto od producenta z okazji premiery tejże produkcji. Z dniem wczorajszym LEGO Iniemamocni pojawiło się na takich platformach jak PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Zobacz również: Przymusowe wakacje w Harry Potter: Hogwarts Mystery

Zwiastun podkreśla rodzinny charakter całej produkcji zachęcając do wspólnego spędzania czasu przy LEGO Iniemamocni. Tytuł zaoferuje nam historię opowiedzianą zarówno w pierwszej części animacji, jak i w nadchodzącej drugiej. Oczywiście nie obejdzie się przy tym bez znanego ze wszystkich tego typu produkcji humoru LEGO.

Nadchodząca premiera długo wyczekiwanej kontynuacji kultowej bajki Pixara – Iniemamocni zdecydowanie podbuduje zainteresowanie propozycją od duńskiego producenta zabawek. Jednak czy gra zaoferuje nam coś więcej niż tylko powrót rodziny superbohaterów? Produkcja jest już dostępna w sprzedaży, więc każdy może sprawdzić to no własnej skórze, nie mniej jednak trailer przedstawia na prawdę ciekawą, zabawną i wciągającą pozycje. Jak to zwykle ma miejsce przy produkcjach LEGO.

Źródło: kanał YouTube WB Games / Ilustracja wprowadznia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?