Advertisement

Life is Strange 2 – pudełkowe wydanie zadebiutuje w grudniu

Life is Strange 2 pod koniec roku otrzyma pudełkowe wydanie. Na oficjalnej stronie można już zamawiać wersję kolekcjonerską.

Studio Square Enix podzieliło się dzisiaj oficjalnym komunikatem, zgodnie z którym pudełkowe wydanie Life is Strange 2 zadebiutuje w Europie 4 grudnia. Wersja ta przeznaczona jest dla posiadaczy pecetów oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

W edycji standardowej zobaczymy oczywiście pełną wersję gry. Do zestawu trafią także darmowe The Awesome Adventures of Captain Spirit oraz dodatki upiększające plecak Seana (Arcadia Bay Patches).  Osoby, które zdecydują się na zakup wersji kolekcjonerskiej, mogą liczyć także na wspomnianą zawartość oraz 32 – stronicowy artbook, oficjalny winyl ze ścieżką dźwiękową i figurki Seana (4 cale) i Daniela (3 cale).

Zobacz również: Warsaw – recenzja polskiej gry o Powstaniu Warszawskim

Na obie wersje można już składać zamówienia przedpremierowe, przy czym edycja kolekcjonerska dostępna jest tylko na oficjalnej stronie.

Źródło: square-enix-games.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?