Life is Strange już niedługo na Androidzie!

Life is Strange to jeden z bardziej intrygujących tytułów ostatnich lat, który zdobył naprawdę sporą grupę fanów. Dostępny na PC i konsolach, znalazł swoje miejsce również w świecie gier mobilnych.

Pierwsza wersja gry pojawiła się na iOS w pierwszej połowie grudnia zeszłego roku. Na początku 2018 roku potwierdzono, że gra ukaże się również na Androidzie. Gra składa się z pięciu odcinków, w których wcielamy się w Maxine Caulfield — nastolatkę, która odkryła, że potrafi cofać czas i próbuje ocalić swoją przyjaciółkę, przy okazji odkrywając mroczne tajemnice. Część podejmowanych przez nas decyzji ma wpływ na dalsze losy postaci, co sprawia, że gra nie jest liniowa i schematyczna.

Zobacz również: Square Enix zaprzestaje wydawania serii GO

Strona gry w Google Play jest już dostępna i można tam dokonać wczesnej rejestracji. Jeśli to zrobicie, w dniu premiery pojawi się Wam informacja, że gra jest dostępna. Life is Strange zadebiutowało na PC i konsolach w styczniu 2015. Kontynuacja zapowiedziana jest dopiero na 2020 rok, a w zeszłym roku na rynku pojawiła się gra Life is Strange: Before the Storm, która zawiera jedynie 3 odcinki i jest prequelem do historii opowiedzianej w pierwszej części serii.

Źródło: All Games Delta / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?