Advertisement

Man of Medan – oto gameplay z wersji na PC!

Pod koniec lipca zamieściliśmy na łamach naszego portalu relację z pierwszych wrażeń tej jednej z najbardziej obiecujących produkcji drugiej połowy roku 2019. Teraz pojawił się specjalny półgodzinny gameplay.

Materiał przedstawia, jak będzie wyglądać początek Man of Medan na PC w maksymalnej konfiguracji graficznej. Od razu więc przestrzegamy przed pojawieniem się spoilerów związanych z fabułą gry. Tak czy inaczej, nawet przeglądając produkcję fragmentarycznie nie sposób nie docenić jakości modelów postaci czy otoczenia.

Zobacz również: Man of Medan – pierwsze wrażenia z gry po przedpremierowym pokazie!

Man of Medan to nieliniowa gra przygodowa połączona z horrorem. Opowiada o grupie przyjaciół, która wybrała się na wycieczkę kutrem, aby dotrzeć na pokład statku z czasów II wojny światowej. Jak można się domyślić, z początku świetny pomysł na wspólny wypad zmienia się w prawdziwy koszmar i walkę o przetrwanie.

Premiera odbędzie się 30 sierpnia na PS4, Xbox i komputerach osobistych.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?