Marvel’s Spider-Man – jeden z twórców porównuje grę do filmu o Iron Manie

Nowa gra o Spider-Manie zebrała świetne oceny, bije kolejne rekordy sprzedaży i inne, mniej typowe. To wszystko sprawiło, że Bill Rosemann, creative director w Marvel Games, pokusił się o ciekawe spostrzeżenie.

Rosemann wprost porównuje Marvel’s Spider-Man do pierwszego filmu o Iron Manie. Stwierdza, że nowa gra Insomniac Games jest dla gier o bohaterach Marvela tym, czym dla MCU był Iron Man. Brzmi to bardzo ekscytująco i fanom pozostaje tylko czekać na to, co przyniosą następne miesiące. Kto wie, może to właśnie produkcję o Tonym Starku przyjdzie nam ograć w przyszłości?

Zobacz również: Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition – recenzja jednego z najlepszych RPGów w historii!

Marvel i Insomniac Games łączą swe siły, aby stworzyć zupełnie nową, autentyczną historię bohatera, którym jest Spider-Man. Takiego bohatera jeszcze nie spotkaliśmy, ani nie widzieliśmy w filmie. Oto doświadczony Peter Parker, który potrafi już walczyć z przestępcami w Nowym Jorku, a jednocześnie ma problemy w życiu osobistym i zawodowym. Tymczasem na swoich barkach dźwiga odpowiedzialność za los dziewięciu milionów nowojorczyków. Marvel’s Spider-Man zadebiutował na rynku 7 września 2018 roku.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?