Michał Żebrowski jako Keanu Reeves! – polski dubbing w Cyberpunku

CD Project Red ogłosiło pierwsze szczegóły na temat polskiej wersji powstającej gry Cyberpunk 2077. Gra ukaże się także z polskim dubbingiem, a w obsadzie znajdzie się między innymi Michał Żebrowski.

Aktor znany między innymi z roli Geralta w polskiej adaptacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego wcieli się w Johnny’ego Silverhanda. W angielskim wydaniu gry wizerunku i głosu postaci użycza Keanu Reeves.

materiały prasowe

Zobacz również: Joker – start sprzedaży biletów w Multikinie!

Dowiedzieliśmy się także, że jako męskiego V usłyszymy Kamila Kulę, absolwenta Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Mogliśmy go usłyszeć w produkcjach MCU. Między innymi dubbingował  T’Challę w Czarnej Panterze. W żeńską wersję postaci wcieli się zaś Lidia Sadowa, która także ukończyła wspomnianą Akademię Teatralną.  Użyczyła głos Vali w Horizon Zero Dawn.

Szczegóły o polskiej wersji językowej ujawniono na panelu dyskusyjnym podczas trwającego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Na razie jednak nie zaprezentowano żadnych próbek dubbingu.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra bazuje na papierowym systemie RPG wykreowanym przez Mike’a Pondsmitha, a akcję osadzono w futurystycznym mieście Night City.
Źródło: gry online/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Oglądam sobie filmy, słucham muzyki i robię rzeczy. Nie, nie mam ulubionego gatunku, ani filmu bo tak się nie da. Coś tam sobie pisze, bo lubię, bo czemu nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?