Advertisement

Microsoft zaprasza na prezentację nowych gier!

Microsoft na oficjalnym Twitterze poinformował o nadchodzącym evencie, na którym odbędzie się pokaz gier na nową konsolę Xbox Series X. Pokaz zacznie się 7 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego. Prezentację będzie można wtedy obejrzeć między innymi w serwisie Twitch czy YouTube.

Ta prezentacja będzie dotyczyć wyłącznie gier zewnętrznych wydawców, własne gry Microsoft pokaże dopiero na kolejnej imprezie, zaplanowanej na lato. Co nie znaczy, że nie pojawi się nic ciekawego, dlatego że to właśnie w tym Inside Xbox po raz pierwszy zobaczymy fragmenty gameplayu z nadchodzącego Assassin’s Creed Valhalla w wydaniu next-genowym na Xbox Series X. Wcześniej otrzymaliśmy zwiastun filmowy gry.

Zobacz również: Zaprezentowano Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition! Wygląda niesamowicie!

 

Chociaż nie znamy jeszcze ceny nowej konsoli Microsoftu ani jej konkretnej daty premiery, zadebiutuje ona pod koniec bieżącego roku.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Zmuszony do napisania o sobie w trzeciej osobie, bo już wszyscy tak piszą. Jako byłemu fobikowi społecznemu nie uśmiecha się mu to za specjalnie, ale przez to w szczególności lubi gry z gatunku life sim i te w świecie post-apo. Oprócz tego odnajduje się też w muzyce, ostatnio coraz bardziej, ale koniecznie melancholijnej. Być może to ten cichy dzieciak z klasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?