Advertisement
banner

Monster Hunter: World – nowe wiedźmińskie zlecenie w grze!

Tydzień temu Geralt z Rivii dołączył do ekipy Monster Hunter: World jako grywalna postać. Teraz gracze dostali nowe zlecenie związane z wiedźmińskim światem, które mogą wykonać razem ze znajomymi.

Od 8 lutego posiadacze Moster Hunter: World na PS4 oraz Xbox One mogli wykonać specjalne zadanie Kłopoty w Starodrzewie, gdzie dało się pokierować Geraltem z Rivii znanym oczywiście z serii gier Wiedźmin. Zlecenie mógł wykonać każdy, kto posiadał przynajmniej 16. poziom doświadczenia. Głównym celem questa było wytropienie i pokonanie Leszego, czyli potwora znanego z Dzikiego Gonu.

Tydzień później – 15 lutego – do Monster Hunter: World zawitało kolejne wiedźmińskie zlecenie, jednak dostępne tylko dla weteranów gry, gdyż potrzebny jest tutaj przynajmniej 50. poziom doświadczenia. Tym razem można je wykonać także ze wsparciem znajomych, którzy mogą do nas dołączyć przez sieć. Zlecenie ponowienie polegać będzie na pokonaniu Leszego lecz w o wiele silniejsze formie.

Zobacz również: Zapowiedziano sequel Hollow Knight!

Fot. Materiały prasowe

Nowe zadanie o nazwie Duch Lasu będzie dostępne do 1 marca do godziny 00:59 na PS4 oraz Xbox One. Na PC ma pojawić się w późniejszym terminie.

Źródło: PC Gamer | Ilustracja wprowadzenia: screen z gry Monster Hunter: World

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?