Monster Hunter World – postacie z Resident Evil 2 trafią do gry

W Monster Hunter: World – Iceborn w listopadzie zadebiutuje zawartość z gry Resident Evil 2. Gracze otrzymają dostęp m.in. do skórki Leona S. Kennedy’ego.

Capcom udostępnił w serwisie YouTube świeży zwiastun nowej zawartości, jaka otrzymają posiadacze gry Monster Hunter: World – Iceborn. W listopadzie do produkcji trafią bohaterowie znani z Resident Evil 2, czyli Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield. Wystąpią w grze w formie kostiumów dla postaci.

Wraz z nimi w MH:W – Iceborn pojawią się też nowe bronie, zombiaki oraz Mr. X (w bardzo nietypowej formie). Zdecydowanie warto obejrzeć cały materiał.

Zobacz również: Wirtualny bilet na BlizzCon już w sprzedaży!

To nie pierwszy raz, gdy MH:W nawiązuje do innych produkcji. Do gry trafia głównie kontent z portfolio Capcomu (Devil May Cry, Mega Man, Street Fighter), ale mogliśmy tu zobaczyć również takie postacie jak: Aloy z Horizon Zero Dawn i Geralt z Rivii z serii Wiedźmin od CD Projekt RED.

Gra Monster Hunter: World dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One od 2018 roku.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?