Mortal Kombat 11 – Ed Boon ogłosił datę wyjścia nowych DLC

Choć DLC Shang Tsunga i nadchodzące Nightwolfa z pewnością cieszą fanów Mortal Kombat, póki co to znacznie mniej niż ekipa z NetherRealms obiecywała. Kolejne części Kombat Packa nadal pozostają nieujawnione. Czyżby wkrótce miało się to zmienić?

Z radosną nowiną pospieszył Ed Boon, który obiecał ogłoszenie nowej ekipy wojowników już 21 sierpnia. Nie wiadomo jednak póki co, kto to dokładnie będzie. Może czas wreszcie na kogoś spoza kanonu, jak np. Terminatora czy Spawna? Albo po prostu jakiegoś mocno oczekiwanego śmiałka, który nie pojawił się w pierwszym składzie? W każdym razie możliwości jest całkiem sporo.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – Nightwolf nadchodzi jako kolejna postać w ramach DLC!

Mortal Kombat 11 dostępne jest na komputerach osobistych, PlayStation 4,Xbox One, a także na Nintendo Switch. Nightwolf będzie dostępny od 13 sierpnia.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?