Mortal Kombat 11 – Kabal i D’Vorah kolejnymi potwierdzonymi postaciami!

Ed Boon i spółka nie próżnowali na ostatniej imprezie Microsoftu. Zaprezentowano dwie kolejne postacie, którymi zagramy w najnowszym Mortal Kombat.

Po pierwsze, po nieobecności w Mortal Kombat X (przynajmniej jako grywalny wojownik) z wygnania powraca niezwykle popularny wśród graczy Kabal. Wraz z nim dołącza D’Vorah, która dla odmiany swój debiut miała właśnie we wspomnianej części i w ogólnym rozrachunku spotkała się z pozytywnym odbiorem (choć spadło na nią nieco krytyki z powodu pewnych niepopularnych posunięć scenarzystów w Story Mode). Oto materiały prezentujące tę dwójkę:

Zobacz również: Pierwszy gameplay Mortal Kombat 11 już w sieci! Jakie postacie powrócą?

Przypominamy, że przy zakupie pre-ordera do odblokowania będzie również Shao-Kahn. Mortal Kombat 11 zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 Xbox One i Nintendo Switch 23 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?