Można już zamawiać Life is Strange 2

Informacja o premierze Life is Strange 2 pojawiła się zaledwie parę dni temu. Pierwszy epizod opowieści ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 27 września. Właśnie pojawiła się możliwość składania pierwszych zamówień przedpremierowych na grę.

Dontnod Entertainment zdecydowało się podzielić Life is Strange 2 na pięć epizodów. Jeśli już dziś jesteście zdecydowani i zdeterminowani aby zamówić wyczekiwaną dwójkę, to właśnie pojawiła się taka możliwość. Na chwilę obecną preordery mogą składać posiadacze komputerów osobistych i PlayStation 4.

Life is Strange 2 w wersji cyfrowej na konsole PlayStation 4 zostało wycenione na 169 złotych. Za tyle możecie zamówić cały sezon w PlayStation Store. W ramach zamówienia otrzymacie nie tylko wszystkie 5 epizodów. Do zamówień przedpremierowych przewidziana jest dodatkowa zawartość, w postaci:

  • „Pakieut Maskotki”: spersonalizuj swój plecak za pomocą łatek i kółka na klucze nawiązujących do uniwersum Life is Strange.
  • Motywu The Awesome Adventures of Captain Spirit na PS4

Zobacz również: Life is Strange już niedługo na Androidzie!

Jeśli wolicie grać na komputerach osobistych, to musicie przygotować się na wydatek w wysokości 165,76 złotych. Dokładnie w tej cenie grę możecie nabyć na Steamie. Osoby decydujące się na ten zakup mogą liczyć jedynie na wspomniany wyżej „Pakiet Maskotki”.

Źródło: store.playstation.com i store.steampowered.com / Ilustracja wprowadzenia: store.steampowered.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?