Ms. Marvel wystąpi w grze Marvel’s Avengers

Ms. Marvel będzie grywalną postacią w Marvel’s Avengers. Na barkach młodej superbohaterki spocznie pogodzenie Hulka, Thora, Czarnej Wdowy i Iron Mana.

Firmy Square Enix oraz Crystal Dynamics ogłosiły, iż w zapowiedzianej na rok 2020 grze Marvel’s Avengers pojawi się superbohaterka Ms. Marvel. Do sieci trafiły już pierwsze materiały filmowe prezentujące elastyczną postać w akcji.

Ms. Marvel to pseudonim nastoletniej Kamali Khan, prywatnie wielkiej fanki Avengers. W grze po raz pierwszy pojawia się ona na ceremonii A-Day w San Francisco. Podczas niespodziewanego ataku Kamala zostaje wystawiona na działanie Mgły Terrigenu, co budzi w niej moce Inhumans. W tej samej napaści ginie Kapitan Ameryka, co doprowadza do rozpadu Avengers.

Po tym wydarzeniu powstaje nowa organizacja – Advanced Idea Mechanics (AIM), której członkowie zrzucają winę za całe zło na superbohaterów. Kamala Khan zmuszona jest więc ukrywać nowo poznane zdolności: rozciąganie ciała i ogromną siłę.

Zobacz również: Creepy Jar ogłasza ambitny plan dalszego rozwoju Green Hell

W dziele Crystal Dynamics młoda Ms. Marvel pięć lat po tragicznych wydarzeniach pragnie odbudować Avengers i w tym celu nawiązuje kontakt z Bruce’em Bannerem. Wspólnie przyglądają się oni działaniom AIM, podejrzewając, że organizacja stoi za atakiem w San Francisco.

Marvel’s Avengers zadebiutuje 15 maja 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: avengers.square-enix-games.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?