Na The Game Awards zostanie zapowiedziana gra Avengers?

Bracia Russo, których raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, mają pojawić się jako goście na tegorocznej edycji The Game Awards. Może to oznaczać, że zobaczymy oficjalną zapowiedź a przynajmniej trailer gry z uniwersum Marvela.

Geoff Keighley nie ustaje w wysiłkach nakręcenia ludzi na tegoroczne The Game Awards. Tym razem zatwittował o pojawieniu się braci Russo. Pojawienie się reżyserów Avengers: Wojna bez granic może oznaczać, że wreszcie dowiemy się czegoś więcej o grze Avengers, zapowiedzianej zajawkowo jeszcze w 2017 roku. Wtedy zobaczyliśmy jedynie krótki teaser niewiele mówiący o przygotowywanej produkcji.

Zobacz również: The Elder Scrolls: Blades przełożone na przyszły rok

Projekt powstaje przy współpracy Marvel Entertainment ze Square Enix. Natomiast za produkcję odpowiadają twórcy nowej odsłony Tomb Raidera, czyli Crystal Dynamics, do których w styczniu dołączyli również byli twórcy Uncharted i Dead Space. Producenci zaznaczają również, że gra ma zaprezentować nową, oryginalną historię. Podobno produkcja już pochłonęła „największy budżet w historii zachodnich zespołów Square Enix”.

Oczywiście całkiem możliwe, że pojawienie się braci Russo będzie także/lub związane z prezentacją trailera Avengers 4, wyczekiwanego przez fanów serii.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?