Advertisement

Nadchodzą Astro Bears – nowa gra od studia SONKA

19 lipca na rynku pojawi się gra Astro Bears – nowa wersja najpopularniejszej produkcji SONKA S.A na platformę Nintendo Switch. W najbliższych planach Spółki jest także debiut na NewConnect, planowany na okres powakacyjny. W dorobku studia SONKA najbardziej rozpoznawalna jest produkcja Astro Bears Party. Tytuł w 2018 roku osiągnął pierwsze miejsce w kategorii Best Sellers na Nintendo eShop i do tej pory sprzedał się w ilości 230 tys. kopii. To pierwszy tego typu sukces wśród polskich producentów gier.

Astro Bears to gra imprezowa oparta na rywalizacji, w której grający wcielają się w jednego z ośmiu Kosmicznych Misiów. Każdy z nich
wpływa na styl rozgrywki  w inny sposób. Misie różnią się szybkością, skrętnością, pojemnością baku paliwa oraz tempem jego odnawiania. Gracze biegają wokół planety, starając się unikać Magicznych Misiowych Wstęg – skacząc, latając z pomocą plecaka odrzutowego i przyśpieszając.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – będzie można nabyć przewodnik po świecie!

Astro Bears posiada m.in.: dwa nowe tryby, tablice wyników online, 4 nowe postacie, nową ścieżkę dźwiękową, więcej planet, motywów graficznych, a także opcji do wyboru przy konfigurowaniu rozgrywki. Data premiery jest nieprzypadkowa – produkcja wychodzi dzień przed 50. rocznicą lądowania człowieka na Księżycu. Gra zostanie wydana wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Cena została ustalona na 6.99 USD. Ponadto przez miesiąc od premiery posiadacze Astro Bears Party będą mogli ściągnąć Astro Bears za darmo.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?