Advertisement

Nadchodzi 7 nowych gier PlayLink!

Minął już rok, od kiedy Sony przedstawiło nam nową definicję gier imprezowych. Dotychczas wspólnie znajomymi mogliśmy zagrać w pięć pozycji, w które mogliśmy grać za pomocą naszych smartfonów, czy tabletów: To jesteś Ty, Wiedza to Potęga, Singstar, Ukryty plan oraz Frantics. W ślad za nimi nadchodzą kolejne interesujące tytuły.

Oto pierwszcze szczegóły dotyczące nowych gier PlayLink:

Just Deal With It!

Just Deal With It! opierać się ma na klasycznych grach karcianych, takich jak poker, czy blackjack. Jeśli zatem jesteście fanami tych kasynowych rozgrywek, ucieszy Was fakt, że będziecie w nie odtąd mogli zagrać razem z waszymi znajomymi, czy to na jednym telewizorze, czy też on-line.

Chimparty

Chimparty to z kolei kolejna pozycja od twórców Frantics, w której poraz kolejny zdolności zręcznościowe graczy zostaną wystawione na próbę w 18 minigierkach, a bohaterami naszych zmagań będą urocze, kolorowe szympansy.

Fot. Sony

WordHunters

WordHunters to gra słowna stworzona z myślą o uwielbiających podróżować i nie tylko.  Zmierz się z przyjaciółmi oraz rodziną w serii konkurencyjnych mini-gierek rozgrywających się w różnych miastach na całym świecie.

UNO

Kultowa gra karciana UNO zmierza na PlayLink! Zagraj z trójką towarzyszy i pozbądź się kart z ręki zanim zrobią to inni. Do wyboru dostępna bedzie klasyczna rozgrywka oraz ta na własnych zasadach, która zapewni różnorodną zabawę na wiele godzin.

Zobacz również: PlayLink – czyli jak Sony udanie odświeżyło formułę gier imprezowych

Melbits World

Melbits World to przyjemna gra logiczna wymagająca współpracy, w której kluczem do sukcesu będą rytm oraz koordynacja. Zbieraj cyfrowe postacie i kieruj nimi przez szereg diabelskich poziomów, łącząc się ze znajomymi, aby kontrolować platformy, przeszkody i oraz liczne pułapki.

Wiedza to Potęga: Dekady

Trzecia już gra autorstwa Wish Studios odpowiedzialnych za oryginalną Wiedzę oraz To jesteś Ty!. W tej pełnej adrenalinie grze quizowej wyruszysz w podróż przez lata 80., czy 90. i sprawdzisz ponownie swoją wiedzę dotyczącą przeróżnych smaczków z popkultury. Czy uda ci się pokonać drogę do wierzchołka Piramidy Wiedzy i odnieść zwycięstwo w wielkim finale?

Fot. Sony

Ticket To Ride

Prosta, elegancka rozgrywka i intensywna strategia spotykają się w grze Ticket to Ride. Musisz zebrać karty pokazujące różne typy pociągów, a następnie użyć ich do odebrania tras kolejowych na mapie. Im dłuższe trasy, tym więcej punktów dostaniesz na swoje konto.

Kolejne tytuły na PlayLink prezentują się niezmiernie interesująco. Nie wiadomo jeszcze, kiedy trafią na nasze plejaki, ale będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Źródło: playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?