Nadchodzi Hitman HD Enhanced Collection!

Już niedługo otrzymamy remastery dwóch odsłon serii Hitman, chodzi mianowicie o Hitman: Rozgrzeszenie oraz Hitman: Krwawa Forsa. Pakiet z obiema odświeżonymi produkcjami ukaże się tylko na konsolach.

Oba tytuły mają mieć podbitą rozdzielczość, poprawioną ścieżkę audio i możliwe nawet, że odnowione niektóre tekstury. Twórcy celują we wsparcie rozdzielczości 4K i płynną rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Hitman 2 – recenzja nowej gry z Agentem 47 w roli głównej

Hitman: Krwawa Forsa zadebiutował w 2006 roku na komputerach osobistych, Xbox i Xbox 360 oraz PlayStation 2. Standardowo dla serii jest to skradanka, z elementami gry akcji opowiadająca o tajemniczym zabójcy- Agencie 47. Podobnie Hitman: Rozgrzeszenie, ten wydany z kolei w 2012 roku, był piątą odsłoną przygód bohatera. Oba tytuły są naprawdę dobrze oceniane, stąd pewnie decyzja o zrematerowaniu właśnie ich.

Premiera Hitman HD Enhanced Collection odbędzie się 11 stycznia, produkcja dostępna będzie na Playstation 4 oraz Xbox One.

Źródło: gematsu.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?