Najnowsze Pokémony ze świetnymi wynikami sprzedaży!

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! oraz Pokémon: Let’s Go, Eevee! w ciągu niewiele ponad tydzień od premiery sprzedały się w liczbie ponad trzech milionów egzemplarzy. Takie wyniki robią ogromne wrażenie, biorąc pod uwagę, że gry ukazały się jedynie na jednej platformie, czyli Nintendo Switch.

Jak widać kieszonkowe stworki to niezmiennie bardzo silna marka, a każda odsłona serii zarabia konkretne pieniądze. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych gier z uniwersum Pokémonów.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Aktualizacja do World War 3 z mnóstwem nowości!

Nowe gry z serii Pokémon tak jak ich poprzednik, to jRPGi opracowane przez japońskie studio GameFreak. Akcja po raz kolejny rozgrywa się w dobrze znanym regionie Kanto, gdzie mamy okazję spotkać stworki z pierwszej generacji. Esencją zabawy jest oczywiście zdobywanie sympatycznych stworzeń, rozwijanie swojej drużyny oraz walki. W sumie na złapanie czeka 151 okazów wraz z formami alolańskimi oraz jeden całkiem nowy Pokémon. Co więcej po raz pierwszy w historii serii drastycznym zmianom uległ system łapania dzikich kieszonkowych stworków.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! oraz Pokémon: Let’s Go, Eevee! ukazały się wyłacznie na konsolę Nintendo Switch.

Źródło: ign.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?