Advertisement

Nintendo Direct zostało odwołane!

Portal VentureBeat podaje, że Nintendo kontaktuje się z deweloperami i informuje ich, że czerwcowe Nintendo Direct zostaje odwołane. Powodem ma być obowiązująca praca zdalna z powodu globalnej pandemii COVID-19.

Chociaż Ubisoft decyduje się na własny internetowy event, a PC Gaming Show powraca, to japoński potentat jednak zdecydował się swoje Nintendo Direct odwołać, nawet mimo tego że podobnie jak reszta odbywa się głównie w sieci.

Zobacz również: Microsoft zaprasza na prezentację nowych gier!

Firma nie podaje dnia, w którym pokaz w końcu się odbędzie. Mało tego, według Eurogamera wydawcy usłyszeli jeszcze, że mogą zaprezentować gry na własną rękę. Można więc sądzić, że samo Nintendo nie wie, co zrobić ze swoim wydarzeniem w nadchodzącym czasie. Pozostaje nam tylko czekać na więcej informacji.

Poprzedni Nintendo Direct odbył się w marcu. Miesiąc wcześniej poświęcono go w całości grze Animal Crossing: New Horizons, która według ostatnich danych NPD Group sprzedała się w marcu lepiej od Call of Duty: Modern Warfare, tym samym zajmując pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier wideo. W naszej recenzji grze przyznano notę 85/100, chwaląc ją między innymi za swobodę działań i rozgrywkę na dziesiątki godzin.

Źródła: VentureBeat / Ilustracja wprowadzenia: Nintendo

Stały współpracownik

Zmuszony do napisania o sobie w trzeciej osobie, bo już wszyscy tak piszą. Jako byłemu fobikowi społecznemu nie uśmiecha się mu to za specjalnie, ale przez to w szczególności lubi gry z gatunku life sim i te w świecie post-apo. Oprócz tego odnajduje się też w muzyce, ostatnio coraz bardziej, ale koniecznie melancholijnej. Być może to ten cichy dzieciak z klasy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?