Nintendo prezentuje obszerną listę nadchodzących tytułów na Switcha! | E3 2019

Nintendo rozpoczęło swój udział na E3 2019 pokazując wiele gier na Nintendo Switch, zaplanowanych na rok 2019 i później. Podczas prezentacji Nintendo Direct, Nintendo zdradziło nowe informacje dotyczące gier, między innymi Pokémon Sword, Pokémon Shield, Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order, Fire Emblem: Three Houses, Animal Crossing: New Horizons, ASTRAL CHAIN oraz Super Smash Bros. Ultimate.

Nintendo Direct pokazało także gry nadchodzące na Nintendo Switch, takie jak The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition od CD PROJEKT RED, The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics od Netflix i EnMasse, CONTRA ROGUE CORPS od Konami oraz TRIALS of MANA od SQUARE ENIX. Nintendo ujawniło także dwóch nowych zawodników do odpłatnego pobrania w grze Super Smash Bros. Ultimate: Hero z serii DRAGON QUEST będzie dostępny tego lata, a Banjo- Kazooie na jesieni.

Fot. nintendo.co.za

Zobacz również: Ubisoft zapowiada usługę Uplay+. Poznajcie szczegóły! | E3 2019

Prezentacja Nintendo Direct zakończyła się informacją o sequelu The Legend of Zelda: Breath of the Wild, który jest obecnie przygotowywany na Nintendo Switch. Po prezentacji Nintendo kontynuowało wystąpienie Nintendo Treehouse: Live, które po raz pierwszy pokazało graczom nowe przygotowywane na Nintendo Switch gry Pokémon – na żywo. Gry będą miały premierę 15 listopada. Nintendo Treehouse: Live, pozwalające na bliższe przyjrzenie się grom na Nintendo Switch, prezentowanych na E3, będzie kontynuowane we czwartek. Środowe i czwartkowe streamy na żywo rozpoczną się zawsze o 18:00. Po raz pierwszy w historii, czwartkowe show będzie poświęcone wyłącznie grom indie nadchodzącym na
Nintendo Switch.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?