Nowe Grand Prix w Crash Team Racing Nitro-Fueled już od 16 stycznia

Zawodnicy,

witajcie w Rustland Grand Prix, najnowszym sezonie Crash Team Racing Nitro-Fueled. Wyprzedź swoich przeciwników na postapokaliptycznym pustkowiu, gdzie panuje chaos i tylko najodważniejsi zawodnicy zgarniają łupy! Odblokuj nowe skórki i karty, by być gotowym na intensywne szaleństwo na nowym torze. Ponadto wypełnij swój Wskaźnik Nitro, by zdobyć potworną postać, która sprawdzi się tu idealnie. Dodatkowo fani na pewno rozpoznają specjalne trofeum, które Crash otrzyma w tym Grand Prix. By uczcić zdobycie tytułu najlepszej gry wyścigowej na gali Game Awards 2019, Crash prezentuje swój nowy sprzęt na ekranie początkowym w grze.

Poniżej więcej szczegółów na temat Rustland Grand Prix:

NOWA POSTAĆ: To żyje!! I jest gotowe na wyścig. Odblokuj najgorszy błąd Crasha – Mega-Mixa! Nikczemne, zmutowane połączenie Dr Neo Cortexa, N.Gina, Tiny Tigera oraz Dingogdile’a – to sprawia, że ta postać z historii Crasha Bandicoota jest świetnie przygotowana, by przyprawić swoich przeciwników o ciarki!

NOWY TOR: Posterunek ze stali, ognia, graffiti i ciężkiego metalu to jedyne, co pozostało w tym jałowym krajobrazie. Oto Mega-Mix Mania, czyli tor, od którego z pewnością zjeży ci się włos na głowie!

NOWE KARTY: Tylko twój pojazd pomoże ci przetrwać na pustkowiu, więc upewnij się, że spełni swe zadanie. Odblokuj trzy nowe karty w tym sezonie, by wzmocnić swoją pozycję na torze.

PIT STOP: Zastraszenie oponentów to połowa sukcesu, więc wyposaż się w nowe, personalizowane elementy dostępne do odblokowania w tym Grand Prix! Wyraź swój industrialno-punkowy styl z nowymi skórkami Rustland, malowaniami i naklejkami. Następnie zmodyfikuj koła i karoserię swojego karta farbą w sprayu.

MISTRZOWSKI KART I MALOWANIE: Ukończ Grand Prix jako jeden z 5% najlepszych graczy w ogólnym rankingu i zdobądź Champion Kart oraz dedykowane zdobienie Rustland!

Sezon Rustland Grand Prix rozpocznie się 16 stycznia o godzinie 16:00. Zostaw swoich rywali daleko w tyle podczas tej postapokaliptycznej batalii.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?