Nowe gry w usłudze GeForce NOW oraz obsługa funkcji NVIDIA Highlights w Hyper Scape

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 12 tytułów. Jedna z nich (Two Point Hospital) powraca do usługi, a dwie zostały dołączone w dniu rynkowej premiery (Company of Crime oraz pierwszy sezon Hyper Scape). Tradycyjnie dodano również grę oferowaną za darmo każdego tygodnia przez Epic Games Store. W tym tygodniu biblioteka powiększyła się o Remnant: From the Ashes.

Wejdź w świat Hyper Scape korzystając z promocyjnego dostępu do usługi GeForce NOW

GeForce NOW to najprostszy sposób, aby rozpocząć rozgrywki w pierwszym sezonie gry Hyper Scape. NVIDIA ściśle współpracuje z firmą Ubisoft i oferuje nowym oraz obecnym użytkownikom usługi ekskluzywną oraz ograniczoną czasowo ofertę. W jej ramach gracze mogą wykupić 6-miesięczne członkostwo w GeForce NOW zyskując jeden miesiąc gratis, przepustkę bitewną na pierwszy sezon Hyper Scape oraz wyjątkowy pakiet dodatków w grze. Całkowity koszt to 125 zł (zestaw ten jest wyceniony na około 260 zł). Szczegóły promocji dostępne są na stronie: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/hyper-scape-bundle/.

Zarejestruj każde zwycięstwo w Neo Arcadii

Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą także grając w Hyper Scape korzystać z funkcji NVIDIA Highlights. Highlights wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie wzorów i obrazów przez serwery w chmurze, aby automatycznie wykrywać i rejestrować kluczowe momenty rozgrywki. Hyper Scape dołącza tym samym to takich tytułów jak Rocket LeagueApex LegendsDota 2 i innych gier komputerowych wykorzystujących tę funkcję. Jest to częścią zobowiązania firmy NVIDIA, aby zapewnić abonentom GeForce NOW taką samą jakość gier i możliwości udostępniania treści, jakiej można oczekiwać od stacjonarnych platform gamingowych GeForce. Aktualna lista gier obsługujących Highlights w GeForce NOW znajduje się tutaj.

 

Nowe gry w usłudze GeForce NOW

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC na niemal każdym urządzeniu – słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a już wkrótce również na Chromebooku. Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready. Obsługiwane są również tytuły wykorzystujące ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technikę DLSS 2.0. NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do biblioteki GeForce NOW w tym tygodniu to:

 • Hyper Scape (premiera 11 sierpnia w Uplay)
 • Company of Crime (premiera 8 sierpnia w Steam)
 • Remnant: From the Ashes (za darmo w Epic Games Store do 20 sierpnia)
 • Two Point Hospital (ponownie w GeForce NOW)
 • Ageless
 • Anno 2205 (Uplay)
 • Granado Espada
 • Neon Abyss
 • South Park: The Fracture But Whole (Epic Games Store)
 • Story of Seasons: Friends of Mineral Town
 • The Escapists
 • Warface

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?