Nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare – serwery dedykowane oraz cross-platform play!

Nowe informacje na temat trybu wieloosobowego w nowym Call of Duty: Modern Warfare, są naprawdę dobre. Dyrektor artystyczny Joel Emslie odpowiada na kilka pytań.

Nowy CoD rozwija się w zaskakującym tempie, a my dostajemy coraz więcej informacji na jego temat. Znany za granicą portal Game Informer zdołał udzielić wywiadu z dyrektorem artystycznym Infinity Ward, a co za tym idzie, dowiedzieliśmy się całkiem sporo informacji na temat kampanii i trybu wieloosobowego. Oczywiście, usprawnienie serwerów nie jest jedynym powodem, dla którego ich nowa gra zapowiada się ciekawie.

Zobacz również: Man of Medan – oto gameplay z wersji na PC!

Myślę, że każda zainteresowana tą grą osoba, chociaż przez chwilę zastanawiała się, czy dostaniemy zupełnie nową, oryginalną kampanię. Otóż tak, będzie całkowicie pozbawiona misji z oryginalnej, pierwotnej wersji Modern Warfare. Poza tym, do gry został dodany realistyczny system balistyczny, więc można oczekiwać wymagającego gameplayu. Na pytanie, czy któraś z broni będzie zbyt mocna, Joel śmiejąc się, odpowiada, że gra będzie doskonale zbalansowana. Warto jeszcze wspomnieć, o tak zwanej Tamagunchi, czyli popularnej w latach 9o zabawce Tamagotchi. Gracze w trybie wieloosobowym oraz misjach kooperacyjnych, zostaną wyposażeni w owy gadżet i będą nosić go na nadgarstku swojej postaci. Poprzez zabijanie przeciwników, będziemy mogli ewoluować nasze zwierzątko. Najprawdopodobniej ten przedmiot będzie wyznacznikiem naszych osiągnięć.

Źródło: Game Informer / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?