Nowe Jumanji jeszcze w tym roku. Tym razem w postaci gry!

Uwielbiana przez wielu seria Jumanji jeszcze w tym roku zawita na konsole oraz komputery osobiste. Produkcją gry zajmie się studio Funsolve i ukaże się ona już 15 listopada.

Zobacz również: Legendarne tytuły RPG z gatunku Dungeons & Dragons trafią na konsole już tej jesieni!

Jumanji: The Video Game wypowiedział się dyrektor studia odpowiedzialnego za produkcję:

Produkcja Jumanji: The Video Game, to spełnienie naszych marzeń. Dostosowanie ezgotycznego, niesamowitego i pełnego niebezpieczeństw świata Jumanjisprawiło, że stworzyliśmy coś niesamowitego. Mamy w zanadrzu coś prawdziwie niezwykłego, ale póki co nie zdradzamy szczegółów. Jedyne o czym mogę wspomnieć, to fakt, że tytuł ukaże się w listopadzie i opierać się będzie na znanych już bohaterach.

Nie wiemy jeszcze o grze zbyt wiele, jednak podano kilka szczegółów. Wiemy, że w produkcji spotkamy kultowych, filmowych bohaterów oraz, że będziemy mogli zagrać ze znajomymi w trybie kooperacji do trzech osób.

Jumanji: The Video Game zadebiutuje 15 listopada na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

Źródło: hollywoodreporter.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?