Advertisement

Nowy Hitman nadchodzi!

Jeszcze niedawno informowaliśmy o tym, że grę Hitman z 2016 roku zakupiło 13 milionów graczy. Wtedy też, postawiłem tezę, że tak dobry wynik może dawać nadzieję na powstanie kontynuacji przygód Agenta 47. I teraz, parę dni później wydawca serii firm Warner Bros. Interactive Entertainment wyjawia, że już 7 czerwca możemy spodziewać się zapowiedzi związanych z tą serią.

Zobacz również: Znamy bonusy do zamówień przedpremierowych Red Dead Redemption 2

Wszystko wskazuje na to, że już 7 czerwca dowiemy się więcej na temat kolejnej odsłony przygód o łysym zabójcy. W sieci da się znaleźć przypuszczenia fanów, że firma zapowie jakiś duży dodatek do gry wydanej w 2016 roku. To posunięcie było by jednak bardzo dziwne, zważywszy na fakt, że w poprzednim miesiącu miała miejsce premiera wersji Definitive Edition, która jak sama nazwa wskazuje jest definitywna i zawiera wszystko co mogło zostać do gry dodane.

Dodatkową poszlaką na temat Hitman 2, jest to że w kodzie źródłowym strony wbgames.com odkryto grafikę, która jednoznacznie wskazuje na to, że już wkrótce zadebiutuje kontynuacja tytułu z 2016 roku.

Źródło: Twitter.com@Hitman / Ilustracja wprowadzenia: wbgames.com

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?