Nowy zwiastun Wolfenstein 2: The New Colossus na Switch z masą informacji

W przyszłym miesiącu na Nintendo Switch trafi ostatnia odsłona Wolfenstein. Japończycy postanowili w jednym zwiastunie przypomnieć wszystkim fanom o zbliżającej się premierze.

Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutował na rynku jesienią zeszłego roku na PlayStation 4, Xbox ONE oraz komputerach osobistych. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno krytyków jak i graczy (średnia ocena w serwisie Metacritic oscyluje w okolicach 85%). Bethesda dała już jasno do zrozumienia, że wierzy w dobrą sprzedaż swoich produkcji na Switcha i coraz mocniej inwestuje w tą platformę. Dowodem na to jest zaplanowana na 29 czerwca premiera The New Colossus.

Zobacz również: WH 40k: Inquisitor-Martyr – konsolowcom będzie dane jeszcze poczekać

Za przeportowanie produkcji odpowiada studio Panic Button, które jest również odpowiedzialne za przygotowanie wersji Doom na Switcha. Osoby które miały już okazję przetestować grę zgodnie twierdzą, że pomimo słabszych podzespołów „pstryczka” w porównaniu od konkurencji, działa ona płynie oraz oferuje dobrą oprawę graficzną. Wygląda więc na to, że po raz kolejny Behtesda sprostała zadaniu i dostarczy fanom Nintendo dużą produkcję do ogrania w trybie stacjonarnym oraz przenośnym. Powyższy materiał wideo prezentuje wstęp do historii. Stanowi to dobre przypomnienie dla graczy, którzy ukończyli pierwszą część, lecz nie do końca pamiętają z niej wszystkie wydarzenia.

Możemy być pewni, że podczas zbliżających się targów E3 doczekamy się bardziej obszernych w informacje fragmentów rozgrywki, które jeszcze bardziej zwiększą oczekiwania na tą produkcję.

Źródło: Youtube.com @Nintendo / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?