Advertisement

Obi-Wan zmierza do Star Wars Battlefront II!

Dopiero co w ekipie czarnych charakterów w Star Wars Battlefront II zadebiutował Generał Griveous, a twórcy już prezentują nam nowego bohatera. Obi-Wan Kenobi dołączy do gry wraz z nadchodzącym bezpłatnym DLC Battle for Geonosis, którego premiera odbędzie się już 28 listopada. Oprócz republikańskiego Generała w dodatku zapoznamy się z nową mapą, czyli tytułową planetą oraz skinem do wcześniej wspomnianego Griveous’a.

Deweloperzy zapowiadają także, że planują w przyszłości dodać więcej postaci z animowanego serialu Wojny Klonów. Wszystkie z nich mają być dubbingowane przez aktorów podkładających im głos w kreskówce. Najszybciej możemy spodziewać się Anakina Skywalkera oraz Hrabiego Dooku, którzy zadebiutują w grze już tej zimy.

Zobacz również: Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową aktualizacją, wprowadzającą… język chiński

Jak widać po dość nieudanym debiucie produkcji, studio nie poddało się i wciąż grę rozwija. Nowe mapy, bohaterowie oraz tryby rozgrywki są mniej lub bardziej systematycznie wprowadzane, a obietnica dodawania coraz to nowych postaci z serialu Wojny Klonów w kolejnych darmowych dodatkach całkiem dobrze rokuje na przyszłość.

Star Wars Battlefront II dostępny jest na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: www.dualshockers.com/ Ilustracja wprowadzenia: fanpop.com

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?