Origin Access Premier startuje już w przyszłym tygodniu!

EA rozbudowuje swoją ofertę Origin Access. Już od 30 lipca tego roku pojawi się droższa opcja pod nazwą Origin Access Premier, która umożliwi jej posiadaczom dostęp do wszystkich nowości EA i to jeszcze pięć dni przed oficjalną premierą.

Dotychczasowa podstawowa oferta Origin Access od EA zapewniała dostęp do ponad 100 gier na PC oraz możliwość przetestowania nowych gier przed premierą (tu obowiązywał limit 10 godzin gry). Nowa usługa Origin Access Premier pozwoli na dostęp do pełnych wersji nowości od EA z pięciodniowym wyprzedzeniem jej oficjalnej premiery. Już niedługo więc abonenci usługi premium będą mogli ograć przed premierowo w takie gry jak FIFA 19, Battlefield V czy Anthem.

origin access

Fot. EA

Zobacz również: FIFA 19 – 10-minutowy gameplay pokazuje rozgrywkę w Lidze Europy!

Nowa usługa zgodnie z przewidywaniami będzie niestety także o wiele droższa od jej podstawowej wersji. Origin Access kosztuje abonentów 5 dolarów miesięcznie lub 30 dolarów za rok ( w Polsce jest to odpowiednio 14,99 zł i 79,99 zł). Origin Access Premier będzie za to kosztować aż trzy razy więcej – 15 dolarów za miesiąc i 100 dolarów za rok. Polskie ceny nie są jeszcze znane.

Macie zamiar przejść na droższą wersję Origin Access czy jednak cena jest zbyt wygórowana jak za tego typu usługę?

Źródło: origin.com / ilustracja wprowadzenia: EA

Dziennikarz

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?