Advertisement Advertisement
banner

Ostatnie gwoździe do trumny – Telltale Games zwalnia całą kadrę

Wszystko wskazuje na to, że Telltale Games już się nie podniesie. Pomimo wcześniejszych słów sztabu zarządzającego – deweloper zwalnia wszystkich pracowników.

Pierwsze przesłanki, że nadchodzi zmierzch dla studia znanego z serii rozpoznawalnych w ostatnich latach gier przygodowych z gatunku point-and-click pojawiły się we wrześniu. Telltale Games zaprezentowało nam wcześniej całkiem odświeżone historie ze światów takich jak The Walking Dead, Batman czy Gra o tron. I to w nowym, decyzyjnym i point-and-clickowym wydaniu obfitującym w wartką akcję oraz liczne elementy wymagające główkowania, ale też refleksu. Możemy jednak sądzić, że wszystko co dobre, niestety, szybko się kończy…

Zobacz także: Shadow Warrior 2 dostępny za darmo!

Wszystko wskazuje na to, że studio pakuje walizki już na dobre. Osoby pracujące nad niedokończonymi projektami zostały ostatecznie zwolnione – toteż nie doczekamy się pewnie kompletnego The Walking Dead: The Final Season. Nie wiadomo też co stanie się z… netflixowskim Minecraftem, nad którym miało pracować Telltale Games.

Źródło: screenrant.com/ ilustracja: Telltale Games – kadr z trailera TWD The Final Season

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?