Otwarte testy beta gry Hyper Scape w usłudze GeForce NOW

Firma NVIDIA poinformowała, że otwarte testy beta gry Hyper Scape są już dostępne również w GeForce NOW. Gracze korzystający zarówno z darmowego dostępu do usługi jak i abonamentu Founders mogą natychmiastowo rozpocząć potyczki battle royale w Neo City nie oczekując na pobranie plików i instalację gry. Usługa GeForce NOW jest dostępna na komputerach PC i Mac, urządzeniach z systemem Android oraz SHIELD TV.

Wywalcz sobie drogę przez unikalne sektory Neo Arcadii, wirtualnego miasta pełnego imponujących budowli, które wyniosą starcia na zupełnie nowy poziom. Bierz udział w walkach o wysoką stawkę, odkrywając jednocześnie ulice, wnętrza oraz dachy miasta. Przygotowane przez autorów gry rozszerzenie Crowncast dla Twitcha umożliwia widzom wpływania w czasie rzeczywistym na rozgrywkę.

Fot. Materiały prasowe

Grę Hyper Scape można przypisać do własnego konta Uplay za pośrednictwem strony https://register.ubisoft.com/hyperscape-open-beta/pl-PL, a szczegóły na temat usługi GeForce NOW można znaleźć na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?