the old guard background Advertisement

Path of Exile na PlayStation 4 jeszcze w tym roku!

Path of Exile- produkcja uznawana za jeden z najlepszych hack&slash’y w historii, wielkimi krokami zmierza na konsolę Sony. Studio Grinding Gear Games oficjalnie zapowiedziało premierę wersji na PS 4 przypadającą na końcówkę bieżącego roku. Najnowsze wydanie nie będzie odstawało w żadnym stopniu od wersji na Xbox’a One. Za około miesiąc do gry ma trafić patch 3.50, dostępny zarówno na PC, konsoli Microsoftu oraz także już na PlayStation 4.

fot. mat. promocyjne

Zobacz również: Assassin’s Creed Odyssey – problemy z polowaniami na najemników!

Path of Exile to RPG akcji stworzony przez studio Grinding Gear Games i nastawiony na rozgrywkę multiplayer. W grze przemierzamy tajemniczy kontynent Wraeclast, na który nasz protagonista zostaje wygnany. Gracz ma do wyboru siedem klas postaci: wiedźmę, templariusza, łowcę, cień, marudera, mistrza fechtunku oraz potomkinię rodu szlacheckiego, którą odblokować można dopiero po przejściu gry. Swoje postacie doskonalimy poprzez rozwijanie umiejętności (których w grze jest ponad 1300) oraz odpowiednie dobieranie i ulepszanie ekwipunku. Rozgrywka w Path of Exile została zaprezentowana w rzucie izometrycznym, a walka inspirowana takimi seriami jak Diablo jest bardzo dynamiczna, a animacje często są brutalne i krwawe. Gra funkcjonuje w systemie free-to-play, posiada mikropłatności, jednak zmieniają one jedynie stronę wizualną.

Produkcja dostępna jest od 2013 roku na komputerach osobistych oraz od 2017 roku na Xbox One, a w następnym miesiącu zawita także na PlayStation 4.

Źródło: pushsquare.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?