Piekielny koszmar powróci! Blizzard zbiera zespół do pracy nad nowym Diablo!

Gracze zdążyli się już przyzwyczaić, że na każdą kolejną odsłonę swoich produkcji Blizzard każe sporo czekać. Po premierze Diablo II musieliśmy czekać dwanaście lat na „trójkę”. Skoro zatem od ostatniej odsłony diabelskiego koszmaru minęło sześć lat, to chyba czas najwyższy zabrać się za pracę nad następną częścią. I studio właśnie to czyni. Ruszyła rekrutacja!

Zupełnie niedawno (czyt. jakiś rok temu) otrzymaliśmy ostatnie DLC do ciągle wspieranego Diablo III. Gra choć niedawno skończyła 6 latek i już może pójść do szkoły, to jednak nadal zaprząta swoją głowę zabawą, do której stale wciąga nowych graczy. Serwery gry ciągle żyją i zawsze można na nich znaleźć kogoś, do wspólnej wyprawy na parszywego pana piekieł. Zauważa to także Blizzard, który zdecydował się nawet na kolejne pudełkowe wydanie gry, tym razem w edycji Diablo 3: Eternal Collection.

Jednak znaczna część graczy jest już znudzona i domaga się nowości. Studio chyba wzięło sobie do serca ten „głos ludu” i aby móc w 12 urodziny Diablo III (czyt. za sześć lat) uraczyć nas kolejną odsłoną, bierze się powoli do pracy. Na razie zbierany jest zespół. Na stronie studia właśnie pojawiło się ogłoszenie, w którym deweloper szuka osoby do prac przy nowej grze ze świata Diablo.

Ogłoszenie

Fot. careers.blizzard.com

Zobacz również: W The Walking Dead: The Final Season zagramy już w sierpniu. Zobaczcie zwiastun!

Oprócz standardowych wymagań, takich jak obsługa programów graficznych, praca w zespole i tym podobne pierdoły, idealny kandydat musi być gotowym do czekających na niego wyzwań. Będzie on bowiem odpowiedzialny za tworzenie „klimatycznych lochów”, które trafią do „mrocznego i gotyckiego świata Diablo”. Jeśli uważacie, że to praca dla was, to możecie zgłosić swoją kandydaturę na stronie.

Źródło: Careers.blizzard.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?