Pierwsza darmowa aktualizacja do Animal Crossing: New Horizons już 3 lipca!

Odkrycia na morzu przyniosą nowe przedmioty i spotkania ze znanymi już postaciami.

Gracze mogą wkrótce zanurzyć się we własnym raju na wyspie. Seria nowych, bezpłatnych aktualizacji Animal Crossing: New Horizons, dostępna na Nintendo Switch, zapewni nowe funkcje, w tym możliwość pływania i nurkowania dla stworzeń morskich, nowe twarze i wiele nowych przedmiotów, takich jak meble w stylu syreny. Te bezpłatne aktualizacje są jednymi z nowych doświadczeń, które pojawią się na Twojej wyspie w ciągu lata i nie tylko.

Nowa letnia aktualizacja do gry Animal Crossing: New Horizons już 3 lipca! Zwiastun zawiera przegląd nowych elementów i funkcji, które pojawią się 3 lipca.

Zobacz również: Czy warto zagrać w Pokemon Sword/Shield DLC Part 1 – The Isle of Armor?

Aktualizacja doda do gry następujące funkcje i postacie:

  • Pływanie i nurkowanie – chwytając kominezon, gracze mogą zapoznać się z morskim życiem wyspy, gdzie poprzez pływanie i nurkowanie dotrą do Animal Crossing: New Horizons. Pływając w zachęcających do kąpieli wodach u wybrzeża wyspy, gracze mogą nurkować aby odkrywać i zbierać morskie stworzenia zamieszkujące jej ekosystem. Warto też wypatrywać ewentulanych dodatków do muzeum i słuchać ciekawych faktów od Blathersa podczas przekazywania odkryć.
  • Pascal przynosi przepisy z nagrodami – podczas pływania gracze mogą poznać kogoś nowego! Przyjazny gość Pascal wydaje się uwielbiać przegrzebki, a jeśli gracze odkryją je podczas nurkowania, zapyta, czy mu je dają. W ramach podziękowania podzieli się niektórymi ze swoich przepisów DIY.
  • Gulliver? – po pobraniu darmowej aktualizacji ktoś wyglądający znajomo, ale z nieco inną, piracką odzieżą, od czasu do czasu myje się na brzegu. Gdy gracze zaoferują mu pomocną dłoń, wyśle specjalną nagrodę, aby okazać swoją wdzięczność za pomoc.

Kolejna letnia aktualizacja planowana jest na początek sierpnia.

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?