Advertisement
Advertisementpixel

Pierwszy gameplay Mortal Kombat 11 już w sieci! Jakie postacie powrócą?

Podczas dzisiejszego streamingowego eventu, twórcy Mortal Kombat 11 postanowili podzielić się nowymi materiałami dotyczącymi nadchodzącej kolejnej odsłony kultowej bijatyki.

Otrzymaliśmy gameplayowy trailer, który rzuca okiem na rozgrywkę Mortal Kombat 11. Oczywiście nie ma co liczyć na znaczącą rewolucję w naszych growych doznaniach. Po co przecież drastycznie poprawiać coś, co jest dobre, czyż nie? Nowa odsłona oferować nam będzie to, co tygryski lubią najbardziej – będzie jeszcze bardziej brutalnie i jeszcze bardziej widowiskowo. Nie zabraknie dobrze nam znanych ciosów, ale z tego co widać na materiale, postacie pokażą nam szereg nowych umiejętności.

Znamy już także pierwszy skład bohaterów, którymi przyjdzie nam stawać w walce o śmierć lub życie. Jak już mieliśmy okazję zobaczyć na zwiastunie z The Game Awards powrócą dobrze nam znani z serii Mortal Kombat Scorpion oraz Raiden. Oprócz nich na gameplayu obecni są również Sub-Zero, Sonya Blade, Baraka, Skarlet oraz Liu Kang i Kung Lao. Podczas eventu ujawniono także nowego bohatera o imieniu Geras, który potrafi manipulować piaskiem, a przy tym także czasem. Zobaczcie, na co go stać w poniższym materiale:

Przypominamy, że przy zakupie pre-ordera do odblokowania będzie również Shao-Kahn. Mortal Kombat 11 zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 Xbox One i Nintendo Switch 23 kwietnia.

Źródło: gamerant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?