PlayStation Now z możliwością pobierania gier

PlayStation Now może wzbogacić się o bardzo ważną i wyczekiwaną przez fanów tej usługi opcję. Sony chyba powoli zdaje sobie sprawę, że nie każdy z użytkowników ich sprzętów posiada mocarny internet, który jest w stanie na bieżąco streamować wymagające tytuły.

Fakt, że nie każdy posiada szybkie łącze może powodować znaczące lagi w rozgrywce. Dodać do tego także należy, że na jakość rozgrywki ma fakt odległości grającego od serwerów. Z tego powodu nie każdy z tytułów nadawał się do uruchomienia w tej usłudze. Dynamiczne produkcje w których liczy się szybka reakcja gracza były z góry na przegranej pozycji u graczy korzystających z PlayStation Now.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – Prezentacja unikalnej figurki!

Taki stan rzeczy może się jednak zmienić. Serwis Kotaku donosi jakoby Sony miało już niedługo wprowadzić możliwość pobierania interesujących nas tytułów. Początkowo opcja ta dotyczyć będzie wyłącznie gier z PlayStation 4.

Funkcjonowanie PlayStation Now działało by na podobnej zasady do gier z PS Plus. W pobrane tytuły użytkownik mógłby grać tak długo, jak długo aktywne jest jego konto. Oczywiście tak pobraną grę będziemy mogli dzielić z innymi kontami na konsoli. Nie wiadomo kiedy dokładnie zostaną wprowadzone nowe udogodnienia do usługi PlayStation Now. Jak twierdzą dziennikarze Kotaku, miało by to nastąpić pod koniec września.

Źródło: Kotaku.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?