Playstiation 5 – długo wyczekiwana prezentacja już jutro!

Tak! Długo wyczekiwany kontratak na ruch ze strony Microsoftu od Sony nadchodzi – i to szybciej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Informacja spadła jak grom z jasnego nieba i już niebawem dowiemy się znacznie więcej o PS5  i przyszłości gamingu jaką chce nam zgotować producent z kraju kwitnącej wiśni.

Od momentu ujawnienia Xboxa One X w internecie aż wrzało od wszelkich teorii na temat tego, kiedy Sony postanowi wyjść z ukrycia. Oliwy do ognia dodawały patenty, które regularnie wyciekały do sieci. Zdążyliśmy już poznać przede wszystkim wygląd Dev Kita PS5, a także najprawdopodobniej oficjalny design kontrolera. Oczywiście tylko na suchych szkicach i fanowskich wizualizacjach. Wszystko jednak wskazuje na to, że już jutro, czyli 18.03.2020, zobaczymy konsolę nowej generacji od Sony w pełnej krasie!

Zobacz również: Destiny 2: Sezon Zasłużonych – dziś premiera. Nowy materiał wideo oraz kalendarz aktywności

Wszystko za sprawą powyższego tweeta, który zaprasza wszystkich zainteresowanych na oficjalny stream od Sony, w którym to Mark Cerny, główny architekt projektu, przedstawi nam garść oficjalnych nowości. Stream będzie miał miejsce o godzinie 17:00 czasu polskiego, więc zanotujcie w kajecikach!

Źródło: @PlayStation UK / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?