Advertisement

Podczas The Game Awards zobaczymy zapowiedź Far Cry w być może postapokaliptycznej odsłonie

W sieci pojawił się oficjalny teaser kolejnej części Far Cry. Nie znamy jeszcze szczegółów, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie się rozgrywać w postapokaliptycznych klimatach. Oficjalną zapowiedź, razem z pierwszym trailerem zobaczymy w nocy z czwartku na piątek podczas gali The Game Awards.

Krótki teaser przygotowany przez Ubisoft dość jasno sugeruje, że kolejna część serii Far Cry przybierze formę postapokaliptycznej strzelanki. Na ponad 40 sekundowym filmiku widzimy potężny wybuch, a postać w tle opowiada, prawdopodobnie, o końcu świata. Jednak możemy raczej zapomnieć o szarych klimatach, jakie znamy z gier Fallout. W filmiku zmieściło się też kilka ujęć barwnych kwiatów i zdanie o tym, że świat ponownie rozkwitł. Może to oznaczać, że rozgrywka zostanie umiejscowiona wiele lat po katastrofie.

Zobacz również: Battlefield V – bezpłatny dodatek Rozdział 1: Wstęp już dostępny!

Wszystkiego, jak w przypadku, większości domysłów ostatnich dni, dowiemy się podczas gali The Game Awards. Wtedy bowiem ma się odbyć oficjalna zapowiedź gry. Pokazany zostanie również trailer.

Ostatnia część Far Cry rozgrywała się we współczesnej Montanie, mierzyliśmy się w niej z fanatycznym kultem o nazwie Projekt u Bram Edenu. Jego przywódcę, jak zwykle w historii serii, był charyzmatyczny psychopata. Gra dostępna była na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Kolejna cześć pewnie również zostanie wydana na te platformy.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?